حجم نسخه Xbox One عنوان Transformers Devastation مشخص شد

حجم نسخه Xbox One عنوان Transformers Devastation مشخص شد

به تازگی حجم مورد نیاز برای نصب عنوان Transformers Devastation مشخص شده است و خوشبختانه این عنوان در مقایسه با سایر بازی ها از حجم نسبتا پایینی برخوردار است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

سایت رسمی Xbox اطلاعاتی را درباره حجم عنوان Transformers Devastation منتشر کرده است. بر اساس این اطلاعات، برای تجربه این عنوان در کنسول نسل هشتمی Xbox One به ۱۱٫۴ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت. ۱۱٫۴ گیگابایت حجم نسبتا کمی برای یک عنوان نسل هشتمی به نظر می رسد. البته باید این نکته را در نظر بگیرید که این بازی از یک گرافیک cel-shade و دو بعدی برخوردار است و بازی های دو بعدی در مقایسه با عناوین سه بعدی از حجم پایین تری برخوردار هستند. همچنین، این عنوان از دنیای وسیعی برخوردار نمی باشد.

این حجم برای کاربران کنسول های نسل هشتمی مناسب است. در واقع، هارد ۵۰۰ گیگابایتی کنسول های نسل هشتمی در ابتدا بسیار مناسب به نظر می رسید اما همانطور که اطلاع دارید، اکثر بازی های این نسل حجم بالایی دارند و بروز رسانی ها و بهینه ساز ها نیز فضای زیادی را اشغال خواهند کرد.

عنوان Transformers Devastation قرار است در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۴ مهر ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،PlayStation 3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC منتشر شود. این بازی توسط استودیو PlatinumGames ساخته شده است. همچنین، فضای این عنوان مشابه با انیمیشن های دهه ۸۰ می باشد و این نکته از اهمیت زیادی برای طرفداران قدیمی سری برخوردار است.

منبع:http://gamefa.com


برچست ها : /////